תיאום מס באינטרנט

תיאום מס מחוייב על פי חוק אולם הוא גם תהליך חשוב מאין כמותו כאשר בדיקה נכונה ומקצועית שלו עשוייה לזכות אתכם בהחזרי מס ובסכומי כסף בלתי מבוטלים, ולמנוע מצב בו תשלמו סכומים גבוהים בהרבה מכפי שהנכם חייבים בפועל.

תיאום מס נדרש במקרים שונים ובין היתר כאשר הנכם עובדים בשתי עבודות במקביל, או כאשר הנכם מקבלים גמלה או קצבה כלשהי, ביטוח או קרן מנהלים ממקום עבודה אחר במקביל לשכר עבודתכם הרגיל. ככל ששכר העבודה שלך ממשלח יד הינו גבוה יותר, כך תידרש לשלם יותר מיסים. שיטה זו אשר נהוגה בישראל נקראת מס הכנסה פרוגרסיבי.
במידה ולא תפעל לביצוע תיאום מס הרי שרשות המיסים תגבה ממך חבות מס על פי מדרגת המס הגבוהה ביותר, כלומר 48% מס. את המס יגבה מקום ההכנסה המשני שלך מהסך הכולל של משכורת הברוטו שלך, מס גבוה בהרבה מכפי שהנך נדרש לשלם על פי חוק. לצורך כך נועד תיאום מס, כאשר במקרים בהם בוצעה גביית יתר ממשכורות העבודה שלכם או במקרה בו בוצעו גביות כפולות, הרי שמגיעים לכם בגינם החזרי מס.

ניתן לבצע תיאום מס באינטרנט, כפי שמפרסמת רשות המיסים בלינק כאן.

באם לא הגשתם בקשה לתיאום מס בזמן או שהנתונים התעדכנו לאחר שהגשתם את הבקשה ונגבו ממכם מיסים שלא בצדק, עליכם להגיש בקשה לקבלת החזרי מס.

|עליכם לזכור כי הגשת בקשה לקבלת נוטלים סיכון בביצוע תיאום מס או בקשה לקבלת החזרי מס באופן עצמאי, דבר אשר עלול לעלות לכם בסופו של דבר בסכומי כסף רבים, אם בשל אי הגשה של כל הטפסים הנדרשים לצורך התהליך ואם בשל סחבת ובעיות בירוקרטיה שונות.

לפיכך, ניתן לפנות למשרדים אשר מתמחים בהחזרי מס לשכירים ולבחון את זכאותכם להחזרי מס – במשרדנו, הבדיקה לזכאותכם הינה חינם.

משרד "קרבי ניהול בע"מ" יעזור לכם בקבלת החזר המס המגיע לכם.

מאמרים אחרונים

צרו קשר